Gizlilik Sozleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Mutlukadinlarakademisi.com’un (bundan böyle “Mutlu Kadınlar Akademisi” olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Mutlu Kadınlar Akademisi kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Mutlu Kadınlar Akademisi ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Mutlu Kadınlar Akademisi veri tabanında bulunmaktadır. Kişiler Mutlu Kadınlar Akademisi’ndeki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Mutlu Kadınlar Akademisi kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Mutlu Kadınlar Akademisi, hem de Mutlu Kadınlar Akademisi’nin diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Mutlu Kadınlar Akademisi, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Mutlu Kadınlar Akademisi kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet, e-posta gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Mutlu Kadınlar Akademisi tarafından paylaşılmamaktadır. Mutlu Kadınlar Akademisi, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Mutlu Kadınlar Akademisi kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Mutlu Kadınlar Akademisi veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır. Mutlu Kadınlar Akademisi, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
B) Mutlu Kadınlar Akademisi’nun kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
C) Kullanıcının, Mutlu Kadınlar Akademisi’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (takip ettiği, bilet aldığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Mutlu Kadınlar Akademisi portalındaki online aktivite, gerekse Mutlu Kadınlar Akademisi’ya bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Mutlu Kadınlar Akademisi tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Mutlu Kadınlar Akademisi aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Mutlu Kadınlar Akademisi şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Mutlu Kadınlar Akademisi, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.