Aşkın Kaderini Baştan Yaz

Bu webinarda psikolojik travmanın oluşum mekanizmasını, travma sonucu oluşan sınırlayıcı inançlarınızı ve bu inançları nasıl salmaya başlayabileceğiniz ile ilgili çalışmalar vardır.

Başlangıç 0(0 Derecelendirme) 119 Kişi Kayıt Oldu
Eğitmen: Suzan Mutlu Son Güncelleme 15 Ekim 2020 Perşembe 03:00:00 Türkçe
Neler öğreneceğim?
 • Bu webinarda sen çocukluğunun bu günkü hayatın üzerindeki etkilerini anlayacaksın. Çocukluk travmalarının nasıl oluştuğunu, nasıl sınırlayıcı inançlara neden olduklarını fark edeceksin. Kendi sınırlayıcı inançlarını keşfedecek ve onları daha gerçekçi inançlarla değiştirmenin yolunu öğreneceksin.

Gereklilikler
 • Webinarlar satın aldıktan sonra hemen hesabınıza tanımlanan ürünlerdir. Satın alma işleminden sonra hesabınıza giriş yapıp
+ Daha Fazla Gör
Açıklama

Dişilik nedir?​

Dişilik içten gelen bir haldir ve kadının doğasında kendiliğinden vardır. Kadının dişil enerjisinde olduğu haldir. Dişil enerjisinde olan kadından sevinç ve aydınlık yayılır. Onun hayatında, alma ve verme dengededir. Erkekler bu kadınla konuşurken kendilerini mutlu ve başarılı hissederler, eril özelliklerini gösterme fırsatı bulurlar. 
Evet, eril bir dünyada yaşadığımız doğrudur ve bu dünyada kadın amaçlarına ulaşmak ve iş hayatında başarılı olmak için güçlü olmak, savaşmak, çabalamak zorunda. Bu bizim dişil tarafımızla ilişkimizi kaybetmemiz için bir nedendir. Bununla beraber yaşama sevincimizi ve mutluluğumuzu da kaybediyoruz. Oysa ki dişil enerjisinde olduğunda ve dişil gücünü kullandığında savaşmadan kazanır.
Dişil enerjisinde olan kadın koşulsuz sevmeyi bilir ve sevilir, kendi hisleri ve duyguları ile uyum içinde yaşar. Bu durum sadece korkularından ve komplekslerinden sıyrılmış olan kadının başarabileceği bir durumdur. Gerçek kadın, en iyisini hak ettiğine inanır, ihtiyaçlarını uygun şekilde dile getirir ve almayı bilir. En önemlisi de onun hayatında her şey kolaylıkla olur. 
Gerçek kadının sırrı iç dünyasındadır, oradan yayılan güzellik, haysiyet ve dişiliktir. O kendisine ve etrafındakilere karşı özenlidir, kendini ve karşısındakileri anlar. Hem kendini hem de etrafındakileri oldukları gibi kabul eder ve sever. Öz disipline sahiptir, ince bir zevke sahiptir, kendi duygularına ve arzularına saygıyla yaklaşır. 


Bu çalışmanın dişilikle ilgisi nedir?​

Bu temel seviyede bir webinardır, çok derin travmaları çözmeyecektir ancak onları çözebilmek için de öncelikle anlamalısınız. Bu webinar size bu bakış açısını kazandıracaktır. 
Bu çalışmayı neden yapıyoruz?​
Bu webinar kadınlara eğer isterlerse aşkta mutlu olabileceklerini göstermek için tasarlandı. Hiç bir kadın onu yaralayan bir ilişki ile yetinmek zorunda değildir. Aşk bizi kanatlandırmak için varken ilişkide tutku olmaması, partnerin saygısızca kelimeler sarf etmesi, destek ve adanmışlığın olmaması, yanlış partner seçimi nedeni ile onu sevinçsiz, coşkusuz bir şekilde yaşıyoruz. Hatta yaralanıyoruz. Aşk hayatının ne kadar yaralayıcı olabileceğini kişisel deneyimlerimden çok iyi biliyorum. Aynı zamanda bildiğim başka bir şey daha var, egomuzu bir kenara bırakıp kalbimizi açtığımız zaman gelen aşkın verdiği güç.
Bazen aşk hayatımızda üst üste olumsuz döngüler olur ve öyle bir an gelir ki bu olumsuzlukları kaderimizmiş gibi görmeye başlarız. Üst üste yaşadığımız olumsuzlukları şanssızlık olarak değerlendiririz ve bunu değiştirebileceğimizi düşünmeyiz bile. Yaşadığımız her bir olumsuzlukta savunma mekanizmalarımız biraz daha pekişir ve biz biraz daha kalbimizi kapatırız.  Bu webinarda aşk hayatınızın kaderinin tamamen sizin elinizde olduğunu anlayacaksınız.  
Ruh eşimizin varlığında biz sevebilme potansiyelimizi keşfederiz. Bizi ruh eşimizle karşılaştıran bizim kendi titreşimimizdir ve biz bu titreşimi kendimizi daha iyi anladıkça arttırırız. Eğer biz kendi iç dünyamızı anlamamışsak, ruh eşimizle defalarca karşılaşmış olmamıza rağmen onu fark etmeyebiliriz. Veya fark ederiz ancak birbirimize ilgi duymayız, diğer bir olasılık da karşılıksız aşktır. Karşılıklı aşk olabilmesi her ikimizin aynı titreşim seviyesinde olmamız gerekir. 


Bu çalışma kimlere uygun?​

Bir kadının kendini özgürce ifade edebilmesi, koşulsuz sevebilmesi, ihtiyaçlarını dile getirebilmesi için korkusuz, blokajlarından ve snırlayıcı düşüncelerinden arınmış olmalıdır.  Bu çalışma ile korkularınızın nedenini anlamaya başlayacaksınız. En temel korkularınızı tespit edecek ve dilerseniz bunu çözmeye adım atabileceksiniz. 
- Aşk hayatında kendini mutlu hissetmeyen kadınlar
- Flört aşamasında zorluk hisseden
- Bir süredir ilişkide olan ancak ilişkide zorluklar yaşayan
- Uzun zamandır evli olan ve evliliğinde heyecanın kalmadığını düşünen kadınlar. 
+ Daha Fazla Gör
Diğer Benzer Kurslar
01:11:07 Saat
Güncellendi Fri, 27-Sep-2019
0 2061 Ücretsiz
01:34:31 Saat
Güncellendi Thu, 15-Oct-2020
0 147 TL59
02:22:40 Saat
Güncellendi Thu, 26-Mar-2020
0 93 TL99
02:29:07 Saat
0 1493 Ücretsiz
00:00:00 Saat
Güncellendi Wed, 15-Dec-2021
0 33 TL900
00:00:00 Saat
0 547 Ücretsiz
00:00:00 Saat
Güncellendi Sat, 26-Dec-2020
0 445 Ücretsiz
00:00:00 Saat
0 708 Ücretsiz
Eğitmen Hakkında
 • 0 Yorumlar
 • 3296 Öğrenciler
 • 26 Kurslar
+ Daha Fazla Gör
Öğrenci Yorumları
0
Derecelendirme
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
Yorumlar
TL139
İçerik:
 • 03:05:46 Saat Online Video
 • 5 Ders
 • Ömür Boyu Tam Erişim
 • Mobilden Ve Webden Erişim